Archiwum: grudzień 2021

2021-12-06

Dziś, 6 grudnia, tradycyjnie obochodzi się wspomnienie św. Mikołaja. Dla naszej szkoły jest to dzień imienin naszego patrona, Mikołaja Kopernika. Z tej okazji w naszej szkole święto Copernicusów! Doceniamy wszystkich naszych uczniów, którzy przejawiają się szczególnymi talentami humanistycznymi, przyrodniczymi, językowymi, artystycznymi oraz działalnością społeczną. Wszystkim nagrodzonym dziś serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do zobaczenia galerii z wydarzenia!

2021-12-12
W piątek, 10 grudnia 2021 zakończyliśmy wszystkie akcje charytatywne związane ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem.
Zapraszamy do przeczytania krótkiego podsumowania!
Wszystkim draczyńcom BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
2021-12-13

Kolejny sukces ucznia naszej szkoły Wiktora Wałacha z klasy IIIbG w Pucharze Polski Juniorów, który tym razem rozegrany został w dniach 11-12 grudnia 2021 roku w Rybniku. W rywalizacji szpadzistów, w której wystartowało 77 zawodników reprezentujących kluby z całej Polski, Wiktor Wałach zajął II miejsce

Tym sukcesem Wiktor Wałach potwierdził, że jest jednym z najlepszych szpadzistów juniorów w Polsce i głównym kandydatem do Reprezentacji Narodowej Juniorów, która na początku 2022 roku wystartuje w Mistrzostwach Świata w Dubaju i Mistrzostwach Europy w Nowym Sadzie.

BARDZO SERDECZNIE GRATULUJEMY!

2021-12-22

Nasz nauczyciel dr Jan Krajczok został uhonorowany Nagrodą Miasta Rybnika w dziedzinie kultury za książkę pt. "Opowieści chwałowickie". Bardzo serdecznie gratulujemy i zachęcamy do lektury książki, którą można znaleźć w naszej bibliotece. 

Miasto Rybnik Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach