Nabór na mobilności w roku szkolnym 2023/2024

Drodzy Uczniowie i Rodzice! 

Ogłaszamy drugą rekrutację na mobilności w ramach Akredytacji Erasmusa! Przypominamy, że akredytacja będzie w naszej szkole do roku 2027, mamy więc nadzieję, że będzie jeszcze wiele możliwości udziału. Prosimy więc, aby obecnie zgłosiły się wszystkie chętne osoby, które w trakcie bytności w naszej szkole chciałyby wziąć udział w mobilnościach. W kolejnych latach te osoby, które będą pracowały nad realizacją celów Akredytacji Erasmusa z pewnością będą miały dodatkowe punkty w rekrutacji.

Wszystkie ważne informacje znajdziecie w poniższych załącznikach. Proszę się dokładnie z nimi zapoznać! 

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości proszę się kontaktować z p. Agnieszką Pielorz (agnieszka.pielorz@ivlorybnik.pl) lub telefonicznie na numer szkoły. 

Termin zgłoszenia: 26 lutego 2023 - poniedziałek - godz. 10.00

Wymagane dokumenty do złożenia w sekretariacie: list motywacyjny oraz ankieta wstępna.

pdf
plik pdf - 350.5 KB

Uwaga! Warunkiem przyjęcia ankiety będzie jej szczegółowe wypełnienie w części dotyczącej zgód oraz podpisów. 

pdf
plik pdf - 98.4 KB

→ → → ♦ ← ← ←

Nabór na mobilności w roku szkolnym 2022/2023

Drodzy Uczniowie i Rodzice! 

Ogłaszamy pierwszą rekrutację na mobilności w ramach Akredytacji Erasmusa! Przypominamy, że akredytacja będzie w naszej szkole do roku 2027, mamy więc nadzieję, że będzie jeszcze wiele możliwości udziału. Prosimy więc, aby obecnie zgłosiły się wszystkie chętne osoby, które w trakcie bytności w naszej szkole chciałyby wziąć udział w mobilnościach. W kolejnych latach te osoby, które będą pracowały nad realizacją celów Akredytacji Erasmusa z pewnością będą miały dodatkowe punkty w rekrutacji.

W tym roku szkolnym znaleźliśmy szkoły, które chcą z nami współpracować na zasadzie wymiany, czyli uczniowie będą zakwaterowani u rodzin - trzeba więc również ugościć uczniów szkoły partnerskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach uda się znaleźć również opcję dla tych, którzy nie mogą przyjąć w domach swoich rówieśników. Wszystkie ważne informacje znajdziecie w poniższych załącznikach. Proszę się dokładnie z nimi zapoznać! 

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości proszę się kontaktować z p. Agnieszką Pielorz (agnieszka.pielorz@ivlorybnik.pl) lub telefonicznie na numer szkoły. 

Termin zgłoszenia: 28 listopada 2022 - poniedziałek - godz. 10.00

Wymagane dokumenty do złożenia w sekretariacie: list motywacyjny oraz ankieta wstępna

Miasto Rybnik Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach