2024-03-12

We wotrek, tj. 12 marca 2024 odbył się w naszej szkole finał IX Konkursu o Indeksy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Tardycyjnie mogliśmy liczyć na liczną delegację pracowników uniwersytetu, którzy ocenili prace i wypowiedzi uczniów klas czwartych z całej Polski. Mieliśmy finalistów z Biłgoraju, Lublina, Krasnegostawu oraz tradycyjnie z Wodzisławia Śląskiego, Rybnika, Raciborza i innych miejscowości. 

Finalistom i laureatom bardzo serdecznie gratulujemy! Zajrzyjcie do galerii! 

Finał konkursu o Indeksy KUL - relacje
2024-03-13

Relacje z finału konkusu o Indeks KUL można przeczytać:

KUL - Wydział Nauk Humanistycznych

KUL - Biotechnologia

Portal Rybnicka.eu

2024-03-19

Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkania z wychowawcami klas i innymi nauczycielami w dniu 26 marca 2024 o godz. 17:00 i 18:00 według następującego harmonogramu:

2024-03-28

Mikołaj Kopernik, słońce, adrenalina, super atmosfera, wielkie emocje i miłe wspomnienia – to tylko część rzeczy, które kojarzą się z 8 Biegiem Kopernika, i który odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Rybnika. Nasza szkoła po raz kolejny zorganizowała to sportowe wydarzenie, by w gronie biegaczy (amatorów i tych bardziej doświadczonych miłośników ruchu na świeżym powietrzu) przywitać wiosnę. Pogoda była cudowna a atmosfera jeszcze wspanialsza. Do tego mnóstwo pozytywnych emocji i promienny uśmiech na twarzach tych, którzy byli z nami. A to wszystko dzięki zaangażowaniu wielu osób, począwszy od całej społeczności naszej szkoły (uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne,
pracownicy obsługi) na czele z panią dyrektor Małgorzatą Wróbel, aż po firmy, instytucje i osoby prywatne, które wsparły nas finansowo i materialnie lub poświęciły temu wydarzeniu swój czas.

Miasto Rybnik Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach