Czwartek 25.05.2026 to w naszej szkole tradycyjne już "Le dejeuner en blanc" czyli śniadanie na biało. Tradycja przywędrowała do nas z Francji i jak widać ma się świetnie. Wszyscy bawili się szampańsko.