Archiwum: czerwiec 2026

2026-06-25

Czwartek 25.05.2026 to w naszej szkole tradycyjne już "Le dejeuner en blanc" czyli śniadanie na biało. Tradycja przywędrowała do nas z Francji i jak widać ma się świetnie. Wszyscy bawili się szampańsko.

Miasto Rybnik Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach